Prodej člunů

Dlouhá tradice, zkušenosti, vysoká kvalita a moderní design – to vše, a ještě mnohem více se skrývá za čluny značky Advance. Nafukovací lodě RIB značky Advance jdou ve šlépějích největšího výrobce sportovního vybavení a nafukovacích lodí v bývalé Jugoslávii – Sportstar. Dnes už firma Sportstar sice neexistuje, ale jejich 40 let zkušeností rozhodně nepřišlo nazmar, protože tam, kde Sportstar skončila, se zrodil jeho následovník, kterým není nikdo jiný než firma Advance. a protože prodej člunů je o neustálém vyvíjení nových lodí a kladení důrazu na každý sebemenší detail, i firma Advance se této filozofie drží.

Co jsou RIB čluny?

Rigid Inflatable Boats, tedy zkráceně RIB, jsou kombinací pevného trupu a nafukovacích vztlakových trubek. Celý vývoj začal již v roce 1962 studenty a zaměstnanci na Atlantic College v Jižním Walesu. RIB čluny vyvinuty na Atlantic College sloužily dlouhá léta jako záchranné čluny a do dnes procházejí neustálým vývojem.

 

Výhody RIB člunů

Díky své konstrukci a snížené hmotnosti lze se čluny udržet stabilní jízdu i za obtížných podmínek. Čluny mají malý ponor, takže se s nimi dostanete na místa, kam byste se za normálních okolností nedostali. Vztlakové trubky navíc zajistí, že je člun prakticky nepotopitelný. Nesmíme opomenou také to, že se jedná o vysokokapacitní čluny s vysokým výkonem, takže sám o sobě je nejen lehký, ale také rychlý a ideální pro plavbu po moři.

Prodej člunů Advance boat

Kvalitní materiál je základ

Čluny firmy Advance jsou vyrobeny z nejnovějšího Hypalon-Neoprenu (CSM), ze kterého jsou vyrobeny také všechny vojenské čluny. Důvodem jsou jeho kladné vlastnosti jako odolnost vůči oděru a UV záření, pružnost, jednoduchá údržba a vzduchotěsnost ve stezích. Navíc známý francouzský výrobce Pennel & Flipo, který se zabývá výrobou Hypalon-Neoprenu pro různé využití, má přes 50 let zkušeností na trhu a čluny z tohoto materiálu jsou obecně považovány za ty nejlepší na světě. To vše jen dokazuje, že kombinací materiálů a ověřených technologií, dosahují lodě Advance té nejvyšší kvality.

V případě zájmu o člun nás neváhejte kontaktovat
Email: radimcyprian@gmail.com
Tel.: +420 603 430 991
Kontakt